Construieste-ti o cariera de succes!

Proiect cofinanţat din Fondul Social European prin Programul Operaţional Sectorial pentru Dezvoltarea Resurselor Umane 2007 – 2013

Prima sesiune de orientare profesională în cadrul proiectului se va desfășura după cum urmează:

  • luni, 23 iunie 2014, ora 10:00, sala A010 - prima serie
  • luni, 23 iunie 2014, ora 12:30, sala A010 - a doua serie

Mai multe informații pot fi obținute prin consultarea afișului evenimentului.

 Lista studenților ce vor participa la sesiunile de consiliere de grup organizate în cadrul proiectului la data de 23 iunie 2014
Prima serie, ora de desfășurare: 10.00
Nr.crt. Nume Prenume Anul/Specializarea
1 ARMEANU-PITEA CIPRIAN Anul I TCM
2 GĂMAN GEORGE-MĂDĂLIN TCM
3 GĂVAN DRAGOŞ - AURELIAN TCM
4 HOHOI MARIUS - IONUŢ TCM
5 SĂNDULESCU CLAUDIU-CONSTANTIN TCM
6 BIRIŞ ILIE-CODRUŢ Anul I MEDIU
7 BULIGA RAMONA-ADRIANA MEDIU
8 CANAVEA MARIA-MĂDĂLINA MEDIU
9 CIOBANU MĂDĂLINA-ADRIANA MEDIU
10 CIOCIOI VIORICA-ELIZA MEDIU
11 CIUCUR IULIA-MARIA MEDIU
12 COBZARU CORNELIUS -  MĂDĂLIN MEDIU
13 DAMINESCU BIANCA  VALERIA MEDIU
14 ILEAN AURELIA-ALEXANDRA MEDIU
15 LAZĂR SILVIA-FLORENTINA MEDIU
16 OPRIŞ IRINA-GEORGIANA MEDIU
17 PIŢIGOI ANDREEA- DENISA MEDIU
18 RĂDOI IULIANA-NICOLETA MEDIU
19 SÎRBU ANDREEA - GEORGIANA MEDIU
20 ŞOFEI MARIAN  RANIERO MEDU
21 STOENOIU ANDREEA-CERASELA MEDU
22 TATOMIR RALUCA-MĂDĂLINA MEDU
A doua serie, ora de desfășurare: 12.30
Nr.crt. Nume Prenume Anul/Specializarea
1 BADEA CONSTANTIN-CĂTĂLIN Anul I MEDIU
2 BONCU EMIL MEDIU
3 CALOTĂ DENISA-GEORGIANA MEDU
4 CINCĂ DIANA MEDU
5 CÎRŢÎNĂ ADELINA-VALENTINA MEDU
6 CRÂNGUŞ MARIA - ANGELA MEDU
7 GHEORGHIŢĂ TEODOR-EUSEBIU MEDU
8 NEICUŞI CRISTIAN-GABRIEL MEDU
9 APRODU ALEXANDRU - GABRIEL Anul II AUTOMATICA
10 AVRAM GEORGE - IONUŢ AUTOMATICA
11 BERBECEL ROBERT - MIHAIL AUTOMATICA
12 BILAN VIOREL BOGDAN AUTOMATICA
13 BRÎNZAN VLAD - ALEXANDRU AUTOMATICA
14 CERCELARU MIHAELA AUTOMATICA
15 CHISIM ADRIAN MIHAI AUTOMATICA
16 CIOVEIE MIHAI - MARIAN AUTOMATICA
17 COJOCARU CRISTIAN-ADRIAN AUTOMATICA
18 GĂMAN ANDREI-VASILE AUTOMATICA
19 GEAMĂNU MIREL- DUMITRU AUTOMATICA
20 ILIE ROBERT -ADRIAN AUTOMATICA
21 MĂGDOIU NICUŞOR - EMANUEL AUTOMATICA
22 MARCĂU IOAN - CLAUDIU AUTOMATICA
23 MĂRUŢĂ IONUŢ - LUCIAN AUTOMATICA
24 MERGEA GHEORGHE CRISTIAN AUTOMATICA
25 MIHAI DUMITRU-ALEXANDRU AUTOMATICA
26 MOGOŞ DANIEL- MIHAI AUTOMATICA
27 VĂTAFU ADRIAN  GABRIEL AUTOMATICA
28 VLĂDULESCU EMANUEL-BOGDAN AUTOMATICA
29 NEDELCU VALENTINA TCM ANUL IV
30 PUFU  MARIUS MADALIN TCM ANUL IV

 

Câteva instantanee de la sesiunea de consiliere pot fi consultate aici.